“Такої зневаги давно не бачив”: у Києві спалахнув скандал через мову та “русскій мір (фото)”

Январь 26, 2020 21:08У Києві вкотре спалахнув скандал через українську мову.

Про це у “Фейсбуці” написав громадський діяч Андрій Смолій.

Він розповів: сьогодні Рух “Українська Дія” провів акцію в ТРЦ Атмосфера щодо порушення мовного законодавства та ігнорування прав споживачів. У ТРЦ практично порушення на порушенні: реклама українською відсутня, всі вивіски, банери, написи – російською. Відбуваються ігнорування двох чинних  статей Закону – 28 та 32.

“На нормальне звернення – хамство. Дівчина-адміністратор навіть не захотіла спілкуватися та сказала, що «я вам нічєво нє далжна обьяснять». Прохання викликати уповноважених осіб, для того щоб довести до відома порушення – також наткнулося на ігнорування та хамство. Більше того, активістам Руху хотіли заборонити вести відео та робити фото в публічному місці”, – додав Смолій.

“Такої зневаги до Законів України, до громадян України, до сфери обслуговування давно не бачив. Фактично торгівельний центр став осердям «русского міра» в Києві. Закони для них не писані. Люди для них ніхто. Таке враження що це не Україна, а якась глибинка Тамбова… Давно я такого не бачив”, – резюмував активіст.

«РУССКІЙ МІР» в Києві: російська мова, хамство, порушення законодавства.Сьогодні Рух «Українська Дія» провів акцію в…

Опубліковано Андрієм Смолієм Неділя, 26 січня 2020 р.

“Бензин, сірники і гори, гори ясно, по всіх таких заригаловках”, – прокоментували цей допис у мережі.

Як писав “Вголос”, “Надєжда!”: відомий український поет посварився з популярною ведучою через російську мову.