Святкування Нового року-2021 у Києві, – у КМДА повідомили деталі

23 ноября, 2020 19:08Із середини березня 2020 року в Україні розпочався період карантину – жорсткий локдаун змінився адаптивним періодом, а згодом запровадженням карантину вихідного дня. Збільшення кількості хворих на COVID-19 вплине і на проведення новорічних свят.

Як стало відомо ASPI news, Департамент культури Київської міської держадміністрації внаслідок запровадження протиепідемічних норм вирішив зменшити кількість новорічних локацій, адаптувавши їх під карантинні обмеження.  

Таким чином, планується, що на Софіївській площі буде встановлена головна новорічна ялинка, а також новорічні арт-інсталяції. Крім того, ялинка буде встановлена і на Контрактовій площі, а в усіх районах міста задля створення святкового настрою увімкнуть гірлянди на новорічних деревах.

Втім, діяльність фут-кортів на святкових локаціях під час святкування настання 2021 року не передбачена. Планується, що буде встановлено обмежену кількість будиночків, де продаватимуть сувенірні вироби, а також зігріваючі напої. Було анонсовано, що найближчим часом Київська міська державна адміністрація оприлюднить на офіційному сайті детальну інформацію щодо діяльності святкових новорічних зон. 

Раніше ASPI news писало, що народні обранці можуть ухвалити держбюджет «під ялинку».