Суддя у справі скандального очільника Держгеонадр переховувався від “СтопКору” у кабінетіСуддя окружного адміністративного суду міста Києва Аблов, який веде справу про призначення голови Держгеонадр, сховався від знімальної групи «СтопКору» у робочому кабінеті. Служитель Феміди уникав уваги преси протягом двох годин. Подробиці спілкування з суддею повідомили журналісти проекту. 

«Ми намагались поставити запитання судді після судового засідання, але в нього почалася паніка! Ми навіть не встигли нічого запитати, як він почав погрожувати нам Вищою радою правосуддя. З аргументацією, що ми нібито заважаємо йому слухати справи», – розповіли журналісти «СтопКору».

Слухання справи перенесли на 21 березня 2018 року.

Нагадаємо, у травні 2017 року суд зупинив призначення Кирилюка на посаду тимчасового голови Держгеонадр України.

Відповідне клопотання було спрямоване громадською організацією «Геологія України», повідомляє прес-служба організації.

«Суд зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів України про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Державної служби геології та надр України на Олега Кирилюка та дію розпорядження про призначення Кирилюка заступником голови Служби.

А також зупинив рішення Кабміну про призначення Миколи Фощія на посаду першого заступника голови Держгеонадр. Крім того, суд зупинив дію рішення про зняття статусу т.в.о. з попереднього керівника Держгеонадр Миколи Бояркіна», – ідеться у повідомленні прес-центру громадської організації «Геологія України».

«Ми не розуміємо, як суд може ухвалювати такі рішення за один день. На нашу думку, це абсурд», – зазначають представники «Стоп корупції».

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» провели акцію на підтримку рішення про звільнення очільника Державної служби геології та надр України. Подробиці повідомив журналіст «СтопКору» Сергій Медяник.

«Саме ця структура дає ліцензії на видобуток піску. Наразі там відбувається боротьба за крісло керівника. Тимчасового виконувача обов’язків голови Миколу Бояркіна, який тривалий час прикриває піщану мафію, звільнили. Новим першим заступником та виконувачем обов’язків призначили Олега Кирилюка, а заступником Миколу Фощія. Але Бояркін всіма засобами намагається залишитися на посаді. Він привіз проплачених спортсменів у військовій формі, котрі заблокували офіс відомства.

У них була мета фізично завадити новому керівництву, яке призначили за рішенням Кабміну. Молодики фактично захопили державну установу», – розповів подробиці з місця подій журналіст «СтопКору» Сергій Медяник.

Додамо, що пізніше координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала назвав розцінки керівника Держгеонадр Миколи Бояркіна на погодження видобутку природних надр. Про корупційні схеми у держструктурі журналіст написав у соцмережі.

«Це Микола Бояркін. Голова Держгеонадр. Точніше – в.о. І навіть вже не в.о., але вчепився у крісло.

Геонадра – клондайк. Нафта, газ, пісок, бурштин… Видобуток будь-якого природного ресурсу потребує дозволу. Геонедра – клондайк. Welcome to Коля.

Піщаний кар’єр погодити – 100 тисяч доларів. Це вам будь-хто на ринку підтвердить. І це із серії «по-людськи».

Позавчора Кабмін позбавив Миколу статусу «в.о» і взагалі будь-якого відношення до Геонадр. Призначили нового керівника. Однак наступного ж дня Окружний адмінсуд Києва заблокував розпорядження Кабміну! За заявою громадської організації, яку google не знає.

Микола знову на коні. Тітушки на вході не пускають нове керівництво. Державні виконавці, трясця його матері… А хтось на суд місяцями очікує. Та перед Миколою Феміда віджалась як у старі добрі часи», – написав Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

Коментарі

А поделиться?