Суд визнав недійсним виведення резиденції «Межигір’я» із державної власностіГенеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що суд визнав недійсним виведення урядової резиденції «Межигір’я» із державної власності. Про це генпрокурор повідомив на свої сторінці у Facebook.

«Київський апеляційний господарський суд за поданням прокуратури Києва 1.08 прийняв рішення про визнання недійсними договорів, за якими урядова резиденція «Межигір’я» вибула в 2007 році з державної власності», – написав Юрій Луценко.

Київський апеляційний господарський суд у справі №21/44 визнав недійсним договір, за яким державний комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я» у Нових Петрівцях перейшов у власність приватної компанії. Суд також встановив недійсність договорів купівлі ТОВ «Танталіт» майна комплексу відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я», що незаконно було виведено з володіння держави, повідомила прес-служба суду.

Зазначимо, прокуратура Києва вступила у справу про повернення державі резиденції «Межигір’я», яке за дорученням Мінприроди ініціювала держкомпанія «Надра України» у липні.

Касаційну скаргу на рішення Господарського суду м. Києва та постанову Київського апеляційного господарського суду у березні цього року подала компанія «Надра України» за дорученням міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака.

Сторону відповідача у суді представляв Олександр Приймак, який став директором і співзасновником фірми «Танталіт» після нардепа Сергія Клюєва. Фірма «Танталіт» була формальним власником резиденції «Межигір’я», повідомив Цензор.net.

А поделиться?