Стратегічний центр кримського представництва президента буде у Києві

13 ноября, 2019 14:32Завдяки новому указу президента розширено повноваження представництва в АРК

Про це під час брифінгу в Офісі президента повідомив керівник представництва Антон Кориневич, передає Depo.Крим з посиланням на онлайн-трансляцію.

За його словами, 17 жовтня підписано указ президента, згідно з яким сталися важливі зміни у роботі державного органу. «Цим указом посилені спроможності нашого представництва», – сказав Кориневич. Вперше в нормативно-правовому акті такої сили ми бачимо, що орган влади отримав повноваження щодо розробки концепції перхідного правосуддя. Також вдалося отримати більші повноваження у відносинах з центральними органами виконавчої влади.

Згідно з указом стратегічний центр представництва буде знаходитися у Києві. Тактичний центр – залишиться у Херсоні. «Ми працюватимемо у двох містах з тим, щоби залишати можливість допомоги нашим громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території, але разом з тим, щоб кримські питання виносити на загальнодержавний порядок денний», – зазначив посадовець.

Нагадаємо, що представник президента України в АР Крим Антон Кориневич наполягає, що питання повернення Криму і окремих районів Донецької та Луганської областей не можна розділяти.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1
data-matched-content-columns-num=4
data-matched-content-ui-type=»image_stacked»

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;