Столичному бізнесу підказали рішення в умовах кризи

Май 7, 2020 14:00Які функції має виконувати власник бізнесу, перебуваючи на карантині?

Під час кризи варто переформатуватися та відмовитися від довгострокових цілей. Про це повідомили на вебінарі, організованому для членів Київської торгово-промислової палати.

Столичний бізнес отримав антикризовий алгоритм дій: створити нову стратегію для своїх компаній і підприємств, сформулювати ідеї і розробити плани.

– Наприклад, власник поставив перед собою задачу розвивати компанію. Для цього він оптимізує процеси, досліджує ринок, фіксує всі напрацювання. А директор, у свою чергу, повинен реалізовувати стратегічні задачі та знайти способи співпраці з членами команди – як їх утримувати та мотивувати, – розповіла власниця компанії «BogushTime» Людмила Богуш.

На вебінарі Богуш поділилась прикладами ефективного управління компанією, опираючись на власний досвід.

– Я сама відпрацювала особисті стратегічні плани. Записую в блокнот те, чим хочу займатись. Для своїх ключових працівників я провела процедуру прояснення продукту щодо поста на час кризи. Адже головна функція власника компанії полягає в тому, щоб створювати ідеологію, просувати її та надихати свою команду, – підсумувала бізнес-леді.

За прогнозами Богуш, після карантину бізнес повинен бути готовим стати потенційним інвестором – вкладати гроші у нові технології та напрацювання.

Дивіться красиві відео та цікаві репортажі на нашому каналі в Youtube!