Столичний сад троянд запрошує на закриття сезону

30 июня, 2020 11:49Після карантину радо вітає гостей Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка. У ці спекотні літні дні найпривабливішим у саду є Сад троянд, який вражає палітрою кольорів та безліччю форм королівської квітки.

фото Олега Листопада

Розарій НБС ім. М.М.Гришка найбільший в Україні. Загальна площа складає 3,5 га. Створювався в повоєнні роки за проектом академіка архітектури О.В.Власова та архітектора М.В.Холостенко.

Різні рівні рельєфу дозволили створити дві частини: динамічну – для огляду різних видів і сортів троянд і статичну – для відпочинку і споглядання водойми, розташованої в центрі розарію (зараз на жаль не наповнена).

Із великої кількості різноманітних видів і сортів, зібраних і вивчених в НБС, в експозиційній частині розарію представлені понад 150 кращих сортів різних садових груп: чайно-гібридних, витких, ґрунтопокривних, флорибунда, мініатюрних, паркових.

Різноманіття видів і сортів троянди, оригінальність їх розташування, масовість в показі кожного сорту – справляють вражаючий декоративний ефект протягом літа та осені щороку.

Вартість вхідного квитка — 50 гривень. Є пільги для окремих категорій громадян.

Для відвідувачів Розарій відкрито з червня до жовтня.

фото Олега Листопада

фото Олега Листопада

фото Олега Листопада

Відомо, японські вчені запилюють рослини за допомогою мильних бульбашок .