Столичний поліцейський переміг на чемпіонаті світу з бодібілдингу

17 июня, 2019 21:32Прагне стати передовиком по розкриттю злочинів.

Очільник одного із відділів поліції Шевченківського району Олександр Дибов переміг на чемпіонаті світу з бодібілдингу. Підполковник м’язи качає після роботи, мріє здобути ще нагороди і звести до мінімуму злочинність у своєму районі, йдеться в ТСН.19.30.

Останні декілька років щодня по декілька годин Олександр Дибов проводить у тренажерному залі. М’язи нарощує вечорами, після роботи, щоб від неї трішки відволіктися, бо працює Олександр поліцейським. Цю справу називає хобі, у якому всі підтримують і допомагають: дружина — відповідає за харчування, щодня на роботу готує по п’ять судочків з їжею. Кум — медик стежить за здоров’ям, а найвище керівництво — відпускає на змагання.

Однак, це каже Олександр ще не ідеальна форма. В ідеалі — рука в об’ємі стає 51 сантиметр і більше. Саме так було, коли Олександр став чемпіоном світу з бодібілдингу у категорії вище 180 см. Тоді на спину Олександрові накинули стяг національної поліції і тут уже приголомшені навіть коментатори. «Кремезний полісмен, когось так затримає, то страшно», — ділиться враженнями коментатор. 

ВідеоСтоличний поліцейський переміг на чемпіонаті світу з бодібілдингу

Олександр Дибов, окрім того, що очолює один із відділів поліції Шевченківського району, у нього ще й об’єм руки 51 см. Підполковник м’язи качає після роботи, мріє здобути ще нагороди і звести до мінімуму злочинність у своєму районі.  

На кремезні плечі легко одягається поліцейська форма, бо для такого копа її шиють під замовлення. Нагороди зі змагань виставляє на показ, на роботі, щоб усі бачили і розуміли, чого прагне керівник. «Треба як і в спорті бути першим і у показниках у розкриваності злочинів», — каже полісмен. 

А ще, впевнений, поліцейські мають бути взірцем — спортивними та підтягнутими. Тому у вільний час і сам тренується, і підлеглих тренує.