Стало відомо, хто стане новим «господарем» легендарного кінотеатру «Київ»

Январь 14, 2019 11:48Переможцем буде той, хто запропонує найбільшу суму орендної плати 

Про це на прес-брифінгу заявив заступник голови КМДА Володимир Слончак, інформує Depo.Київ.

За його словами, міською владою було вирішено провести конкурс щодо передачі будівлі кінотеатру «Київ» в орендне користування для здійснення кінопоказів та проведення культурно-мистецьких заходів.

«З цією метою будуть вжиті наступні заходи відповідно до нового положення, а саме: визначення ринкової вартості будівлі кінотеатру, розрахунку орендної плати, проведення процедури вивчення попиту, а також проведення самого конкурсу на право оренди кінотеатру», — сказав Слончак.

Він додав, що в конкурсі можуть брати участь будь-які особи, в тому числі і попередній орендар. «Переможцем конкурсу буде визначено той суб’єкт господарювання, який запропонує найбільший відсоток розміру орендної плати», — підсумував Слончак.

Зазначимо, що цей брифінг є офіційним запрошенням на конкурс потенційних орендарів.

Відомо, що на сьогодні будівля площею 7 тисяч квадратних метрів здавалася в оренду за 47 тисяч гривень на місяць.

Додамо, що нещодавно стало відомо, що товариству з обмеженою відповідальністю «Культурному центру «Кінотеатр «Київ» не будуть продовжувати договір оренди приміщення.

наприкінці грудня 2018 року стало відомо, що у кінотеатру «Київ» виникли проблеми з орендою приміщення. Це може стати причиною закриття закладу. Але у КМДА заявили, що кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу в нинішньому форматі.

Додамо, що будівля кінотеатру «Київ» знаходилася у комунальній власності міста, а з 1999 року перебувала в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Культурний центр «Кінотеатр «Київ».

Довідка. Кінотеатр «Київ» відкрили у 1952 році — йому 66 років. З 2000 до 2002 кінотеатр реставрували. Нині він має три зали: «Червоний», «Синій» та «Сінематека».