Стало відомо, чому зірвалось засідання Київради

Сентябрь 12, 2019 11:56Виявилось, що депутати з деяких фракцій цілеспрямовано бойкотували засідання

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, за словами голови фракції «Свобода» у Київраді Юрія Сиротюка, його депутати у повному складі прийшли на засідання.

Сиротюк стверджує, що у залі засідань майже не було депутатів з фракції «Єдність», яка регулярно голосувала разом з промерською фракцією.  Крім цього вінкаже, що у залі не було депутатів з фракції «Київська команда», яка є правонаступницею розпущеної фракції «Самопоміч».

В той самий час голова фракції «Єдність» Олександр Омельченко стверджує, що у залі засідань було мінімум 70 депутатів, в той час, як для кворуму вистачить 61 депутат.

За словами Омельченка, для початку засідання депутатів вистачало просто вони здебільшого не реєструвались, а тому офіційно у залі було менше 60 депутатів. «Це вони так недовіру меру висловлювали. Засідання сесії не було майже чотири місяці. Кличко постійно його переносив. Тому мер втратив довіру депутатів Київради», — додав він.

Додамо, що засідання Київради зірвано, адже у залі не вистачає депутатів. Початок засідання міськради анонсувався на 10:00, 12 вересня, але станом на 11:10 воно так і не розпочалось.

Нагадаємо, Кличко оголосив про консультації з головами фракцій щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;