Стали відомі нові деталі вбивства двох дівчат у Києві

Январь 23, 2020 10:40Одна з двох жертв резонансного вбивства в Києві дівчат вела особистий щоденник, в якому задовго до трагедії описала подробиці власного вбивства. 

Про це стало відомо в середу, 22 січня, під час ток-шоу на одному з українських телеканалів.4 січня тіла двох дівчат були виявлені в орендованій на свята квартирі в Подільському районі Києва.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу. Вбитими виявилися 16-річна Марія Каминіна і 19-річна Єва Лисенко.

Про зникнення дівчат заявили ще 2 січня. Тіла, які знайшли в шафі на балконі, були зв’язані і порізані гострим предметом. На вбитих нарахували десятки ножових поранень.

Як виявилося, одна з жертв, 19-річна Марія Каминіна, вела особистий щоденник, в якому задовго до трагедії описала подробиці власного вбивства. Також, дівчина захоплювалася переглядом фільмів-жахів і любила носити темний одяг.

«У той день, коли я вибрала все неправильно, моє життя обірвалося, ніби зависло в часі, я жила кілька років поза нею … Як це сталося? Якщо це когось хвилює, то я перекажу в подробицях моє вбивство», – написала вона .

«Все сталося швидко, практично за хвилину. Я, вже ні на що не реагуючи, лежала в міцних обіймах «вбивці». Оскільки я не могла зрушити з місця, мені спало на думку дотягнутися до них рукою, хоч доторкнутися в останній раз. «Вона мертва «, – я почула це з вуст Єви, вона обурено дивилася на Сергія, заплакала, а потім обняла», – розповіла Марія в щоденнику.

Родичі дівчини впевнені, що це була вигадана історія, яка не мала нічого спільного з реальним життям.

Водночас, за словами експертів, подібні записи можуть вказувати на те, що дівчина знала своїх вбивць або їхнє оточення, а, отже, потрапила в квартиру з доброї волі.

Нагадаємо, в Рівненській області в селі Городець Володимирецького району чоловік зарубав дружину сокирою, а потім відтяв їй кінцівки. Повідомлення про виявлений труп надійшло від 55-річного сина загиблої.

У поліції пояснили, що розчленоване тіло 87-річної жінки було виявлено у дворі будинку, поряд були знайдені сокира і ніж. 86-річний чоловік загиблої на той момент перебував у будинку. Пояснити, що сталося, він не зміг, зазначивши лише, що порався по господарству.

Також повідомлялося, що правоохоронці затримали зловмисника, який вбив киянина і вирішив ховатися в іншому регіоні України.

Підозрюваний спочатку скоїв розбійний напад на місцевого жителя, а через деякий час вбив людину. Після скоєного хлопець виїхав з Києва, але працівники поліції затримали його у Вінницькій області.