Стали відомі імена всіх кандидатів у депутати від партії «УДАР» на Київщині (ФОТО)

27 сентября, 2020 14:08



Фото з мережі Інтернет

Київська обласна ТВК зареєструвала список кандидатів Партії «УДАР» Віталія Кличка на виборах до Київської обласної ради

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з покликанням на спільноту «УДАР Віталія Кличка» у Facebook.

Єдиний виборчий список:

1 Микола Валерійович

2 Боришкевич Олександр Васильович

3 Погарський Ярослав Адамович

4 Лобарева Ірина Францівна

5 Садовська Ірина Олександрівна

6 Гонтар Сергій Васильович

7 Яременко Ярослав Вікторович

8 Степанець Іван Володимирович

9 Цилюрик Ольга Володимирівна

10 Мельниченко Вікторія Володимирівна

11 Боровик Антон Сергійович

12 Скочко Андрій Геннадійович

13 Берінчик Денис Юрійович

14 Левченко Аліна Віталіївна

15 Сокотюк Олена Анатоліївна

16 Криштафович Орест Ярославович

17 Хапанцев Олександр Сергійович

18 Перч Денис Вячеславович

19 Гуменюк Анастасія Леонідівна

20 Оверченко Валерія Володимирівна

21 Замараєв Антон Володимирович

22 Головін Микола Олексійович

23 Зіневич Олексій Олексійович

24 Башликова Вікторія Артурівна

25 Трофімова Юлія Валеріївна

26 Гатинюк Олександр Вікторович

27 Моламов Аман Мансур огли

28 Свириденко Олександр Олександрович

29 Куцан Олександра Валеріївна

30 Гредунова Людмила Миколаївна

31 Коваленко Андрій Сергійович

32 Волошкевич Віталій Андрійович

33 Поліщук Валерій Адамович

34 Ліпська Яна Олександрівна

35 Крамаренко Вікторія Вікторівна

36 Гуменюк Володимир Антонович

37 Гаярин Олександр Вікторович

38 Шафаренко Анатолій Миколайович

39 Шевченко Олена Олексіївна

40 Охай Алла Володимирівна

41 Флат Анатолій Якович

42 Лєзнік Михайло Геннадійович

43 Бондаренко Ірина Петрівна

44 Дорошенко Сергій Олександрович

45 Пульків Марія Ігорівна

46 Реган Павло Леонідович

47 Колесніков Вадим Олегович

48 Хамідулін Богдан Равільович

49 Онищенко Юлія Володимирівна

50 Троценко Оксана Євгеніївна

51 Бабенюк Василь Григорович

52 Богданець В’ячеслав Іванович

53 Чех Сергій Михайлович

54 Труська Ірина Володимирівна

55 Шовкопляс Тетяна Сергіївна

56 Цибульський Іван Олександрович

57 Щербаков Сергій Вадимович

58 Медвідь Борис Олегович

59 Лебедєва Тетяна Олегівна

60 Пушкар Тетяна Петрівна

61 Бондар Володимир Володимирович

62 Волотовський Олексій Валентинович

63 Гарбар Костянтин Миколайович

64 Терещенко Мілена Михайлівна

65 Польська Марія Олексіївна

66 Тищенко Вадим Васильович

67 Романенко Олеся Дмитрівна

68 Ярошевський Вячеслав Валерійович

69 Слободянюк Тетяна Миколаївна

70 Петрівська Інна Анатоліївна

71 Степаненко Ігор Олександрович

72 Мартинюк Людмила Вікторівна

73 Ліпський Костянтин Юрійович

74 Березовська Світлана Михайлівна

75 Крамаренко Юлія Миколаївна

76 Деундяк Тимур Володимирович

77 Копровська Алла Сергіївна

78 Вайтуліоніс Альвідас Альгімантасович

79 Корбецький Ігор Богданович

80 Кирєєва Євгенія Олександрівна

81 Рижкова Любов Євгенівна

82 Кушніренко Володимир Анатолійович

83 Любиш Олександра Василівна

84 Лещенко Володимир Іванович

Територіальні виборчі списки:

Округ № 1. Місто Біла Церква

1 Яременко Ярослав Вікторович

2 Коваленко Андрій Сергійович

3 Шевченко Олена Олексіївна

4 Богданець В’ячеслав Іванович

5 Кирєєва Євгенія Олександрівна

Округ № 2. Білоцерківський район

1 Замараєв Антон Володимирович

2 Головін Микола Олексійович

3 Бабенюк Василь Григорович

4 Труська Ірина Володимирівна

5 Крамаренко Юлія Миколаївна

6 Волошкевич Віталій Андрійович

7 Тищенко Вадим Васильович

8 Березовська Світлана Михайлівна

9 Чех Сергій Михайлович

10 Петрівська Інна Анатоліївна

Округ № 3. Бориспільський район

1 Степанець Іван Володимирович

2 Лобарева Ірина Францівна

3 Степаненко Ігор Олександрович

4 Дорошенко Сергій Олександрович

5 Шовкопляс Тетяна Сергіївна

6 Гаярин Олександр Вікторович

7 Оверченко Валерія Володимирівна

8 Поліщук Валерій Адамович

9 Лещенко Володимир Іванович

10 Слободянюк Тетяна Миколаївна

Округ № 4. Броварський район

1 Колесніков Вадим Олегович

2 Погарський Ярослав Адамович

3 Троценко Оксана Євгеніївна

4 Ліпський Костянтин Юрійович

5 Гредунова Людмила Миколаївна

6 Ярошевський Вячеслав Валерійович

7 Ліпська Яна Олександрівна

8 Гуменюк Володимир Антонович

9 Онищенко Юлія Володимирівна

Округ № 5. Бучанський район (Буча, Немішаєво, Макарів, Гостомель, Бородянка)

1 Криштафович Орест Ярославович

2 Гуменюк Анастасія Леонідівна

3 Гатинюк Олександр Вікторович

4 Бондар Володимир Володимирович

5 Бондаренко Ірина Петрівна

6 Гарбар Костянтин Миколайович

7 Боришкевич Олександр Васильович

8 Терещенко Мілена Михайлівна

9 Вайтуліоніс Альвідас Альгімантасович

10 Пульків Марія Ігорівна

11 Кушніренко Володимир Анатолійович

Округ № 6. Бучанський район (Ірпінь, Вишневе, Коцюбинське, Білогородка, Борщагівка)

1 Гонтар Сергій Васильович

2 Цилюрик Ольга Володимирівна

3 Реган Павло Леонідович

4 Берінчик Денис Юрійович

5 Сокотюк Олена Анатоліївна

6 Перч Денис Вячеславович

7 Крамаренко Вікторія Вікторівна

8 Куцан Олександра Валеріївна

9 Хамідулін Богдан Равільович

10 Зіневич Олексій Олексійович

11 Корбецький Ігор Богданович

12 Романенко Олеся Дмитрівна

Округ № 7. Вишгородський район

1 Скочко Андрій Геннадійович

2 Моламов Аман Мансур огли

3 Медвідь Борис Олегович

4 Охай Алла Володимирівна

5 Лебедєва Тетяна Олегівна

6 Любиш Олександра Василівна

7 Щербаков Сергій Вадимович

8 Рижкова Любов Євгенівна

Округ № 8. Обухівський район

1 Боровик Антон Сергійович

2 Садовська Ірина Олександрівна

3 Левченко Аліна Віталіївна

4 Шафаренко Анатолій Миколайович

5 Трофімова Юлія Валеріївна

6 Флат Анатолій Якович

7 Башликова Вікторія Артурівна

8 Польська Марія Олексіївна

9 Деундяк Тимур Володимирович

10 Мартинюк Людмила Вікторівна

11 Волотовський Олексій Валентинович

12 Копровська Алла Сергіївна

Округ № 9. Фастівський район

1 Хапанцев Олександр Сергійович

2 Свириденко Олександр Олександрович

3 Мельниченко Вікторія Володимирівна

4 Цибульський Іван Олександрович

5 Пушкар Тетяна Петрівна

6 Лєзнік Михайло Геннадійович

Нагадаємо, що у Київській області протягом серпня поточного року 504 АЗС здійснювали продаж світлих нафтопродуктів і газу, а з них лише 9 – метан.

Читати «Моя Київщина» у Facebook