Співробітники ДФС погоріли на хабарі: подробиці від прокуратури

15 сентября, 2021 12:32В Офісу генпрокурора повідомили про затримання  інспектора сектору запобігання та виявлення корупції управління кадрового забезпечення і старшого оперуповноваженого Управління боротьби з фінзлочинами ГУ ДФС Києва. Також затримали старшого слідчого в ОВС слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області під час одержання хабаря.

Як повідомили в Офісі генпрокурора, співробітники ДФС,  діючи за попередньою змовою групою осіб, вимагали та одержали від керівника суб’єкта господарської діяльності 12 тис доларів за виключення підприємства з переліку ризикових підприємств у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків та непроведення слідчих дій. Нині вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру.

Раніше повідомлялося, що начальник Льотної академії Національного авіаційного університету разом із посередником, керівником льотного училища вимагали 20 тисяч доларів США від директора однієї з приватних компаній Кіровоградщини. Нагадаємо, СБУ виявила схрон зброї у центрі Кропивницького, вилучено протитанкові гранати та ящик набоїв до автомата Калашникова.