Спалили картонний автомобіль. Біля будинку Порошенка в Козині влаштували протест

Февраль 16, 2019 16:40Сьогодні, 16:28

5

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

РНС Михайла Саакашвілі / Facebook

Протестувальники вимагали встановлення єдиної ставки на розмитнення авто

У суботу, 16 лютого, партія Рух Нових сил Михайла Саакашвілі організувала акцію протесту біля будинку президента України Петра Порошенка у Козині.

Про це повідомляє спільнота партії у Facebook.

Вони вимагають встановлення ставки на розмитнення для усіх авто у розмірі 300 євро.

Протестувальники також встановили картонний автомобіль, який символічно спалили.

«Вимагаємо єдину ставку розмитнення для усіх авто у 300 євро. Але не тільки. Б’ють і убивають громадських активістів, старші люди приречені до бідності, молодь масово покидає країну, торгівля з ворогом продовжується, корупція процвітає», — заявили організатори акції.  

Нагадаємо, 12 грудня голова комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна повідомила про зміни до Тимчасового порядку митного оформлення транспортних засобів, які обмежують права митних органів коригувати вартість транспортних засобів.

8 листопада Верховна Рада України прийняла в другому читанні два законопроекти про автомобілі на єврономерах. Вони зменшують акциз на розмитнення легкових автомобілів і посилюють відповідальність за порушення митних правил, зокрема, для осіб, які ввозять в Україну авто в режимі транзиту або тимчасового ввезення.

Нові штрафи почнуть діяти після 180 днів з дня набуття законами чинності 25 листопада 2018 року.

10 грудня Южаніна заявила, що Державна фіскальна служба блокує митне оформлення транспортних засобів на єврономерах практично на всіх пропускних пунктах.