Спалах ботулізму: киян закликають не купувати скумбрію

14 декабря, 2019 07:40Держпродспоживслужба в Києві зафіксувала випадок ботулізму. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Випадок пов’язують із вживанням рибних продуктів (скумбрія холодного копчення, скумбрія слабосолона, черевця лосося слабосолоні, мідії слабосолоні), що були придбані на ринку смт Іванків Київської області.

Захисники споживачів установили, що підприємці придбали рибу та молюски для подальшої роздрібної реалізації на Подільській продовольчій базі.

«Головним управлінням розпочато позапланові заходи державного нагляду (контролю) операторів ринку, які здійснюють обіг потенційно небезпечної для здоров’я та життя людей зазначеної рибної продукції на території Подільської продовольчої бази», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що на Черкащині у селі Іркліїв чоловіку стало зле в результаті вживання копченої річкової риби домашнього приготування.

Крім того, ми писали, що у селі Путила Чернівецької області на весіллі у місцевому барі отруїлися 129 людей. У низці страв знайшли сальмонелу.