Слідчі ДБР завершили досудове розслідування вбивства Кирила Тлявова

6 декабря, 2019 19:56Державне бюро розслідувань завершило слідство у кримінальному провадженні про вбивство п’ятирічного Кирила Тлявова в Переяславі. Про це повідомив директор ДБР Роман Труба в Telegram-каналі.“Сторона обвинувачення визнала докази, що зібрані під час досудового розслідування, достатніми для складання обвинувальних актів щодо чотирьох підозрюваних – всіх, хто був учасником тієї трагічної події”,-зазначив директор ДБР.

Тепер підозрювані ознайомляться з матеріалами кримінального провадження, після чого обвинувальні акти будуть скеровані до суду. Там оберуть покарання для цих осіб.

Нагадаємо, що 31 травня у місті Переяслав-Хмельницький 5-ріний Кирило Тлявов отримав кульове поранення у голову від якого помер через 2 дні. У вбивстві хлопчика звинувачують двох патрульних поліцейських. Однак у цій справі не знайшли жодного доказу, який підтверджує провину поліцейських 42-річного Воло­димира Петровця та 31-річного Івана Приходька. 26 червня під час прес-конференції бабуся хлопчика Олександра Тлявова заявила, що ДБР не відповідає на її запити щодо затриманих. У справі, як вважає родина, мають бути притягнуті більше людей.

Пізніше слідство встановило, що на місці злочину під час хуліганської стрільби перебувало четверо осіб. З них – двоє працівників поліції, яким раніше повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та двоє цивільних осіб, в тому числі неповнолітній.

5 листопада директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повідомив, що у справі про вбивство хлопчика оголосили підозру 4 особам.