Скороход: у підприємців, які не платили податки, вилучено товарів на 7,5 млн. грн (Фото)

Февраль 17, 2020 18:16До роботи міжнародної слідчої групи по розслідуванню збиття літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній від Офісу Генерального прокурора залучено 4 представників.

Про це 17 лютого повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

Повідомляється, що у зв’язку з розповсюдженням різноманітної  інформації щодо розслідування збиття літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній, Офіс Генпрокурора надає роз’яснення про участь української сторони.

«Наразі до роботи міжнародної слідчої групи від Офісу Генерального прокурора залучено 4 представників», — вказано у повідомленні.

Також повідомляється, що на національному рівні процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснюється 9 співробітниками Офісу Генерального прокурора, а саме із Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту.

«Вони мають досвід у здійсненні розслідування воєнних злочинів, злочинів проти людяності, терактів та інших найтяжчих кримінальних правопорушень. Це дозволяє забезпечити не лише високий рівень професіоналізму, але також зберігає інституційну пам’ять у розслідуванні загибелі 298 пасажирів літака рейсу МН17 малайзійських авіаліній», — зазначається у повідомленні.

Окрім того, під час прийняття рішень у даному кримінальному провадженні Офіс Генерального прокурора залишається надійним міжнародним партнером та перебуває у постійній комунікації з іноземними колегами.

Раніше повідомлялось, що шість українських слідчих прокурорів, які розслідували справу MH17, відсторонені від роботи.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Вадим Пристайко роз’яснив причину відсторонення прокурорів, які розслідували справу МН17.