Скільки коштує оренда житла в Києві

17 октября, 2020 14:40Вересень традиційно є високим сезоном на ринку оренди квартир, але не в цьому році. Через пандемію більшість студентів залишилися на дистанційному навчанні, а приплив трудових мігрантів зменшився.

Про це свідчать дані порталу Address.ua.

У вересні 2020 медіанна ціна оренди житлової нерухомості Києва склала 11 дол. США / кв. м

Ціни, залежно від кількості кімнат:

вартість оренди квадратного метра в однокімнатних квартирах у вересні склала 10 дол. США;медіанна ціна двокімнатних квартир – 9 дол. США/кв. м;ціна трикімнатних квартир склала 10 дол. США/кв. м;чотирикімнатних – 14 дол. США/кв. м.

Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі – 289 дол. США/за квартиру, або 6 дол. США/за кв. м.

Найбільш дорогим районом для оренди найліквідніших однокімнатних квартир є Печерський район, де медіанна вартість оренди однокімнатної квартири становить 547 дол. США. У Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах можна зняти однокімнатну квартиру в діапазоні від 420 до 440 дол. США. Найдешевшим для оренди районом є Деснянський. Цінник на 1к квартири в цьому районі становить 254 дол. США/на місяць.

Пропозиція та попит:

39% від загальної кількості пропозиції зосереджено в категорії двокімнатних квартир;пропозиція з однокімнатних квартир – 38%, трикімнатних – 18%. 5% оголошень – багатокімнатні квартири, вільні для заселення;35% запитів від шукачів припадає на двокімнатні квартири;по 30% потенційних орендарів шукають для оренди однокімнатні та трикімнатні квартири;найскладніше здавати в оренду багатокімнатні квартири, лише 5% орендарів підшукують житло з чотирма і більше кімнатами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: