Сюрпризи уряду Гончарука: на киянах заощадять мільярди

Октябрь 23, 2019 09:24Києву недодадуть кошти, які необхідні для розвитку столичної інфраструктури. Такий «сюрприз» підготували у Кабміні Гончарука.

З «легкої» подачі прем`єр-міністра Олексія Гончарука парламентарі підтримали проект змін до державного бюджету. Серед «благих» намірів: вилучення 30-ї статті, в якій ідеться про погашення заборгованості Києва.

Скасовуючи дію 30-ї статті, у Верховній Раді намагаються вилучити зі столичного бюджету майже 4 млрд грн.

— Я звертаюсь до депутатів Верховної Ради, які говорять про недостатню кількість коштів для Києва і водночас голосують за законопроекти, котрі позбавляють місто коштів. Ви займаєтеся популізмом? Як це розуміти? На жаль, держава методами «попередників» вилучає кошти територіальної громади, уповільнює темпи модернізації застарілої інфраструктури, — написав на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник глави КМДА Микола Поворозник.

Через «економію» уряду й парламенту під загрозою опиниться будівництво Сирецько-Печерської лінії метрополітену, Подільсько-Воскресенського мостового переходу та інших об’єктів інфраструктури, які потрібно фінансувати за рахунок коштів державного бюджету.

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua