Роботи на скандальній надбудові на Майдані Незалежності знову припинили

14 ноября, 2019 09:32У КМДА розповіли, що пів години голова Шевченківської РДА організував вивезення будівельних матеріалів із двору будинку на зберігання

Будинок знаходиться на території охоронної зони Софійського собору

Як ми повідомляли, в інтернеті з’явилися відео- та фотодокази того, що на даху будинку на Майдані Незаложеності відновили будівельні роботи.

У КМДА у зв’язку з цим заявили, що інспектори Департаменту охорони культурної спадщини перевірили дотримання припису на заборону будівельних робіт.

«Оскільки спеціалістами Шевченківської РДА велася постійна фотофіксація, інспектори одразу зупинили зведення стін надбудови, які, за словами власника, начебто знадобилися, аби звести балку стелі на необхідний рівень. Будівельні матеріали, що виявили в дворі будинку, зараз знаходяться під контролем служб району», – повідомила пресс-служба КМДА.

Радник Київського міського голови Максим Бахматов розповів, що власники обіцяли не здійснювати жодних робіт до зустрічі з головою Шевченківської РДА, на якій мали письмово погодити порядок робіт із відновлення даху. Та з невідомих причин будівельники почали піднімати матеріали на дах. За півгодини голова Шевченківської РДА організував вивезення будівельних матеріалів із двору на зберігання.

Нагадаємо, що скандальна надбудова на даху будинку прямо на Майдані Незалежності в Києві виявилася в центрі уваги громадськості в середині жовтня. 

А в кінці жовтня мер Кличко і його помічники повідомили про те, що незаконну надбудову демонтують.

Власниця горішніх приміщень будинку Олена запевняла журналістів, що надбудова «абсолютно законна і має всі дозвільні документи». За її словами, попередній власник викупив приміщення у 1998 році. Було змінено план квартири і горища. Олена стверджує, що розібрати дах і накрити його шлакоблоком вирішили через те, що балки даху прогнили.

Будинок не є пам’яткою, проте перебуває на території охоронної зони Софійського собору – пам’ятки національного значення та пам’ятки ЮНЕСКО.

Интересные новости:

14.11.2019


315

1 листопада набули чинності ДБН “Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади”, згідно з як…

14.11.2019


442

Компания UVT GROUP представила концепцию реконструкции терминала Международного аэропорта Винница…

14.11.2019


468

Министр инфраструктуры Владислав Криклий заявил, что речные перевозки в Украине должны вырасти втрое…

14.11.2019


322

Студия Heatherwick показала фотографии проекта «1000 Деревьев», строительство которого б…

14.11.2019


383

Новый терминал — часть проекта Rail Baltic, он станет отправной точкой железнодорожной балтийской ли…