Річниця смерті Катерини Гандзюк зібрала людей під Офісом президента (НАЖИВО)

4 ноября, 2019 20:164 листопада біля Офісу президента проходить акція «Рік без Каті», до якої долучилися понад 40 міст в Україні та по всьому світу. Акція проходить під лозунгом «Вимога справедливості щодо смерті Каті Гандзюк. Смерті, за яку, фактично, не відповів ніхто». 

«За цей рік покарано лише п’ять виконавців, проте вони отримали мізерні строки. Нам також відомі замовники і організатори, але вони досі на свободі. Дозволяють собі ігнорувати суди, пресу, громадськість. Здається, вони не вірять у ймовірність власного покарання, і сподіваються на те, що страшне замовне вбивство не зіпсує їм кар’єри і не змінить звичного ритму життя», — пише на сторінці у Facebook організація «Хто замовив Катю Гандзюк». 

Одними з учасників акції сьогодні також виступають активісти , які є старими приятелями Каті Гандзюк. 

«Пройшов вже цілий рік. Два президенти — Порошенко та Зеленський — пообіцяли розкрити справу та покарати винних, проте наразі лише тишина. Хто вони після цього, як ні брехуни. Ми збираємось вже не перший день и зараз ми тут, під офісом голови держави, аби нагадати, що ми прагнемо справедливості для нашої подруги та для її батьків. Ми вимагаємо справедливості для всіх, хто загинув за те, що прагнув говорити правду», — говорить активіст руху «Гонор» кореспонденту ASPI.

Як вже повідомлялось, громадська активістка Катерина Гандзюк загинула в результаті нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні, після того як її умисно облили сірчаною кислотою.