Резонансне самогубство студентки: МОЗ направив в університет Богомольця слідчу комісію (Відео)5 канал

21.02.2018 12:43

Комісія розпочинає свою роботу від сьогодні

За темою

>
Самогубство 19-річної студентки: рятувальники розповіли деталі пошукової операції на Дніпрі

Від сьогодні, 21 лютого, у медичному університеті імені Богомольця працюватиме слідча комісія Міністерства охорони здоров’я, що з’ясовуватиме ситуацію довкола зникнення студентки вишу Мукаддас Насирлаєвої. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, передає «5 канал».

«Ще йде розслідування того, що сталося. Є відео, на якому дівчинка вийшла з метро, пішла на міст, але невідомо, що сталося після того. Поліція ще розслідує, і ми чекаємо, які будуть висновки», — зазначила Супрун.

Вона також додала: «Уже багато разів до нас зверталися із тим, що є проблеми у Національному медичному університеті. Ми зараз проводимо перевірку. Комісія має зайти сьогодні (21 лютого — ред.), розпочати перевірку щодо того, що відбувається в університеті, включно із тим, що сталося з дівчинкою». 

Як повідомляв 5.ua, 19-річна студентка столичного медичного університету імені Богомольця Мукаддас Насирлаєва вкоротила собі віку, стрибнувши з моста Патону. Причиною цього, за словами рідних дівчини, стало те, що адміністрація вишу відрахувала студентку 1-го курсу через закінчення терміну дії візи. Насирлаєва не встигла оформити дозвіл на проживання та не виїхала до Туркменістану, щоб отримати нову візу. Нині поліція відкрила справу за фактом доведення до самогубства. Керівництво університету на час розслідування відсторонило від виконання обов’язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тимохіну. 

Відео за темою

А поделиться?