Протестувальники намагалися прорватися в адміністрацію президентаПредставники Нацкорпусу і Нацдружини у суботу, 23 березня, організували в центрі Києва акцію протесту та намагалися прорватися в адміністрацію президента.

Мітингувальники вимагали посадити винних у розкраданнях в оборонному секторі. Про це повідомляє видання «Громадське».

Люди вийшли на Майдан Незалежності з прапорами України та плакатами з написом: «Свинарчуків Порошенка за ґрати». За акцією слідкували близько 1500 поліцейських і військовослужбовці Національної гвардії.

Як повідомляє видання «Інформатор», після мітингу на Майдані Незалежності, протестувальники рушили до адміністрації президента. Там вони намагалися прорватися всередину, але їм перешкодили правоохоронці.

«Одному з представників Нацкорпуса вдалося домовитися з співробітниками поліції, після чого вони погодилися пустити всередину його і родичів загиблих під час боротьби за незалежність України. Вони повинні передати владі документи, з приводу Олега Свинарчука та справи про розкрадання коштів в «Укроборонпромі». Вони вимагають чесного розслідування цієї справи», — йдеться в повідомленні.

«Сьогоднішня акція — закономірне продовження попередніх акцій. Всі вимоги залишаються незмінними: коли будуть реальні покарання, ув’язнення?», — заявив спікер організації «Національні дружини» Ігор Вдовін.

Він вимагає покарати всіх причетних до розкрадання в оборонці, і в першу чергу Свинарчуків-Гладковських.

«Їх вже усунули. Добре. Ми з цим згодні. Прокуратура повинна звітувати, на якому етапі проводиться розслідування. Повинні бути реальні покарання для корупціонерів», — додав Вдовін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Холодницький: Можу оцінити роль Порошенка в оборонних схемах за однієї умови

Водночас кореспондент видання зазначив, що близько 15-20% учасників акції — це малозабезпечені верстви населення, яким, ймовірно, заплатили за мітинг. Також на акції було багато пенсіонерів і людей, схожих на безпритульних.

«В основному вони стоять відокремлено, групками під консерваторією, а також біля вулиці Городецького. Від камер такі учасники протесту відвертаються, проти чого вийшли — сформулювати не можуть, проте тримають плакати з тими ж гаслами, що і в більшості демонстрантів», — наголосив журналіст.

Водночас лідер партії «Нацкорпус» нардеп Андрій Білецький в коментарі заявив, що «звезені бабусі і алкоголіки — це спроба СБУ дискредитувати акцію протесту».

А поделиться?