Прорив з гарячою водою: частину дороги у центрі Києва відремонтують до 8 листопада

6 ноября, 2019 16:24У центрі Києва на перетині вулиць Саксаганського та Шота Руставелі, де 5 листопада сталася аварія тепломережі, тривають роботи з відновлення, які мають завершитися до 8 листопада, повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелеєв на сторінці у Facebook.

«Роботи дуже складні: теплові мережі у двох місцях перетинають електричні кабелі 110 тисяч вольт і зливова каналізація (колектор), лінії зв’язку, а також контактна лінія тролейбуса. Працівникам доводиться виконувати багато робіт вручну. Завершення робіт плануємо на 8 листопада», – повідомив Пантелеєв.

«;
//parse XFBML, because it is not nativelly working onload
if (!fbParse()) {
var c = 0,
FBParseTimer = window.setInterval(function () {
c++;
if (fbParse())
clearInterval(FBParseTimer);
if (c === 20) { //5s max
thisSnippet.innerHTML = «Facebook API failed to initialize.»;
clearInterval(FBParseTimer);
}
}, 250);
}
}
};
thisSnippet.className = «facebookSnippetProcessed»;
if (d.readyState === «uninitialized» || d.readyState === «loading»)
window.addEventListener(«load», render);
else //liveblog, ajax
render();
})(document);

За його словами, КП «Київтеплоенерго» переключило споживачів на інші джерела теплопостачання. Пантелеєв запевнив, що перебоїв у подачі тепла в районі аварії не буде.


ФОТОГАЛЕРЕЯ:
У центрі Києва прорвало тепломережу – фото

Автомобіль провалився під землю через аварію тепломережі в центрі Києва

5 листопада близько 16:40 на розі вулиць Шота Руставелі та Саксаганського у Києві на дорозі у двох місцях утворилися провалля, з яких почала бурлити гаряча вода. Два автомобілі в результаті інциденту були пошкоджені, але ніхто з людей не постраждав. У листопаді 2018 року неподалік від цього місця, на вулиці Шота Руставелі, теж прорвало трубу з гарячою водою.