Пресмарафон Зеленського на KyivFoodMarket в 15 фотографіях

Октябрь 10, 2019 19:24Попри те, що журналістів Київонлайн не акредитували на захід, нашій кореспондентці таки вдалося туди потрапити, як відбувається марафон — дивіться у нашому репортажі.

У четвер, 10 жовтня, на KyivFoodMarket відбувається пресмарафон з президентом Володимиром Зеленським. З 10 ранку президент по пів години відповідає на питання журналістів, яких приводили до нього групами по 7-10 осіб. Усього на марафон акредитували близько 300 журналістів. І попри те, що журналісти Київонлайн не були серед запрошених, нашій кореспондентці таки вдалося туди потрапити.

Журналістам відмовляли в акредитації «у зв’язку з таймінгом», але це не врятувало — від графіку марафон відстає приблизно на дві години.

Варто зазначити, що KyivFoodMarket не закрили для відвідувачів і перший поверх працював у звичному режимі. Єдина незручність для тих, хто просто прийшов поїсти, і не очікував побачити стільки представників медіа та президента — увійти до фудмаркету можна тільки через рамки металошукача та після перевірки речей.

Як відбувається марафон дивіться у 15 фотографіях від кореспондентки Київонлайн.

Обід учасників марафону.

Мати убитої активістки Ірини Ноздровської звертається до президента з проханням про зустіч.
Зеленський пообіцяв Ноздровській провести з нею зустріч на Банковій.

Голова Офісу Президента Андрій Богдан, який від спілкування з журналістами, до речі, відмовився.
Невідомий чоловік, який вилізши на стіл, вимагав від президента «зупинити гей-пропаганду». На що почув відповідь: «Відчепіться від цих людей».
Прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель.

Новини, Топ