Правоохоронець у потязі був, але не стріляв, — поліція про інцидент на одеському вокзалі

Март 10, 2018 17:08Інформація про те, що керівник управління захисту економіки Національної поліції в Сумській області влаштував стрілянину в потязі Київ-Одеса, не підтвердилася. Про це Громадському радіо заявив радник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк.

За його словами, інформація про інцидент надійшла до поліції кілька днів тому.

«Перевірку проводив Департамент внутрішньої безпеки. Перевірка показала, що інформація не підтвердилася», — сказав Форостяк.

Він додав, що чиновник дійсно перебував у потязі, але не стріляв.

«Там дійсно була сутичка за участі інших осіб. Я не знаю точно, що там трапилося, але він не брав участь у потасовці. Навпаки, він намагався вгамувати хуліганів, дістав травматичного пістолета, щоб спонукати їх заспокоїтися. Але стрілянини не було», — сказав він.

Форостяк також уточнив, що не може підтвердити чи спростувати інформацію про те, чи був чиновник у стані алкогольного сп’яніння.

Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформацію про стрілянину в потязі, який прибував на вокзал Одеса-Головна. УНІАН із посиланням на власні джерела в правоохоронних органах зазначив, що керівник управління захисту економіки Нацполіції в Сумській області, який нібито перебував у стані алкогольного сп’яніння, стріляв із травматичного пістолета.