Пожежа на столичних складах. Що горіло та чи постраждали люди

Декабрь 6, 2019 22:56Точну причину з’ясовують правоохоронці.

У Києві 6 грудня о пів на дванадцяту на складі текстильної компанії, що на перетині Кільцевої дороги і проспекту Перемоги, спалахнула пожежа. Обійшлося, на щастя, без жертв. Рятувальники евакуювали близько 40 людей. Чому спалахнуло, у сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також:

«Конструкція дуже погана». Залишки будівлі в згорілому коледжі Одеси можуть щомиті впасти на рятувальників

Зайнялися склади текстильної фабрики. Рятувальники зафіксували, що вогонь охопив 500 квадратних метрів приміщення, а густий дим рознісся вітром на сотні метрів довкола займання.

За словами пожежників, була загроза розповсюдження полум’я на офісну будівлю, що розташована поруч. Із неї евакуювали 40 людей. На місце інциденту викликали й медиків. Проте, вони запевняють, що звернень не було. Там, де палало, безпосередньо у складах, людей не виявили.

Відео

У столиці палали склади текстильної фабрики

Пожежа у столиці — на складі текстильної компанії, що на перетині Кільцевої дороги і Проспекту перемоги. Спалахнуло вранці. Густий дим було видно навіть за десять кілометрів. Рятувальники евакуювало близько 40 людей.  

Читайте також:

У Києві на «Липках» сталася пожежа у багатоповерховому будинку

Частину цих приміщень текстильна фабрика здавала в оренду. Тому там зберігалися не лише тканини. «Був папір, меблі, з однієї частини. В іншому відсіці, куди заходив, були дитячі речі», — каже Олександр Макушенко, пресофіцер ДСНС Києва.

Одна із версій, чому могло спалахнути, Рятувальники вважають, що однією з причин, чому спалахнуло, стали електрозварювальні роботи. Проте це лише попередня версія. Наразі ж цією справою займаються слідчі. Зокрема, вони опитують свідків. З’ясувати причину допоможуть і записи із відеокамер.

Вогонь на складах повністю загасили близько 13 години і рух, на прилеглих до складських приміщень, вулицях вже відновлено.

Сергій Моргун