Пожежа на Хрещатику: «Укртелеком» відновив роботу інтернету в трьох районах Києва

Апрель 6, 2020 03:40Відновлено роботу інтернету для абонентів Печерського, Шевченківського та Голосіївського районів столиці

Директор з корпоративних комунікацій компанії «Укртелеком» Михайло Шуранов повідомив про відновлення роботи інтернету для абонентів Печерського, Шевченківського та Голосіївського районів Києва.

Він зазначив, що компанії залишається відновити інтернет і телефонію в районі пожежі на Європейській площі та Майдані Незалежності.

«Доступ в окремих частинах цих районів було втрачено в результаті пожежі в міському колекторі. Залишається необхідність відновити телефонію та послуги інтернет тільки в мікрорайоні пожежі (Європейська площа — Майдан Незалежності)», — написав у Facebook Шуранов.

Нагадаємо, у Києві на вулиці Хрещатик, 7 в ніч на 5 квітня загорівся підземний колектор з електричними кабелями. О 09:33 пожежу вдалося ліквідувати.

Підземна пожежа пошкодила кабелі «Укртелекому».

Співробітники ДТЕК «Київські електромережі» менше ніж за три години ліквідували складну аварію, що сталася в кабельному колекторі на вулиці Хрещатик.