Повний sold-out, оновлений склад та улюблені пісні: як пройшов концерт гурту «Бумбокс» у Палаці Спорту

Ноябрь 11, 2019 17:08Твоя жизнь / События

11 ноября 2019

Фото: Юрій Грязнов

Cosmo

У суботу, 9 листопада, у київському Палаці Спорту відгримів концерт гурту «Бумбокс» в рамках туру «Таємний код: Рубікон», що розпочався 19 вересня у Рівному. На сцені гурт з’явився в оновленому складі. До хлопців доєднались два нових гітариста та вперше історії гурту дівчина — бас-гітаристка.

Повний Палац Спорту шаленів як під старі хіти, такі як «Вахтерам» і «Та, что», так і нові, що потрапили до першої частини нового альбому під назвою «Таємний код»: «Дрантя», «Твій на 100%», «Побачимось», «ДШ» та інші.  Ще одним сюрпризом від гурту стала прем’єра пісня, написана на вірш Лесі Українки «Хотіла б я тебе, мов плющ обняти…», що стане саундтреком до біографічного фільма про Лесю Українку.

Всього новий альбом, записаний в Україні, Франції та США, вперше в історії гурту складається більш ніж з 11 пісень. Друга частина під назвою «Рубікон» буде опублікована пізніше. Альбом вийде на касетах, подвійному вінілі та CD-версії «фан-пак», до якої увійде бокс для CD, два CD, фото-буклет, що ілюструє запис альбому, та стікер-пак.

Фото: Юрій Грязнов