Потужний снігопад паралізував рух трасою Київ-ОдесаЗатор утворився в районі Умані на Черкащині.

Цієї ночі снігом засипало чимало південних, центральних та північних областей. У деяких місцях висота снігового покриву вже сягає 20-30 сантиметрів. Синоптики обіцяють до 40 сантиметрів. Тим часом на дорогах, де ввели обмеження для руху вантажівок, уже утворюються затори.

Зокрема, паралізована траса Київ-Одеса в районі Умані на Черкащині. Там скупчилося чимало фур, які не пускають в сторону Києва – аби далі не утворювали затори. Також вантажівки стоять на всіх в’їздах до Києва – їх також не пускають до завершення снігопаду. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Укравтодор констатує, що станом на ранок 18 січня інтенсивні опади у вигляді снігу спостерігаються у Вінницькій, Одеській, Черкаській, Полтавській та Сумській областях, в Одеській та Полтавській областях — сніг з дощем. Мряка — в Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях. На сході країни невеликий сніг. На заході без опадів. Температура повітря у північних та центральних областях від -4 до +3°С, у південних -3…+7°С, у східних -7…+2°С, у західних областях від -1…-8°С. На перевальних ділянках доріг у горах без опадів, температура повітря -3…-7°С.

Стан покриття на дорогах державного значення – переважно мокрий.

Діє заборона на дорогах державного значення для великовагового транспорту в Одеській, Вінницькій, Черкаській, Чернігівській, Миколаївській та Київській областях.

ВідеоРятувальники та поліцейські встановили пункти обігріву на під’їздах до Києва

Наразі встановлено більше десятка наметів, де можна побути в теплі, підзарядити телефони або ж випити гарячого чаю. По Одеській трасі рятувальники й поліцейські обладнали кілька таких спеціальних місць. Погрітися також можна за майже 120 кілометрів від Києва у бік Харкова та біля самого міста, на в’їзді до Переяслава-Хмельницького і на дорозі Київ-Житомир.

ВідеоСотні спецавтомобілів та заборона в’їзду для фур: Київ готується до снігопаду

Найдужче, попереджають синоптики, замітатиме Південь, Північ та центр. Обіцяють до 40 сантиметрів опадів. В Дніпрі та Запоріжжі очікують найнекомфортнішу погоду — зливи та мокрий сніг. Столицю протягом дня теж замете. За прогнозами синоптиків, снігопад ось-ось розпочнеться.

А поделиться?