Постраждала в аварії на Ірпінській трасі жінка-водій померла, у неї залишилося двоє маленьких дітейПостраждала в аварії на Ірпінській трасі жінка-водій померла, у неї залишилося двоє маленьких дітей

58 0 0

Стало відомо, що постраждала в ранковій аварії на Ірпінській трасі жінка-водій померла, у неї залишилося двоє маленьких дітей.

Про деталі аварії роповіла жителька Ірпеня Михайлина Скорик у Фейсбук: “Наслідки ранкової аварії на новій трасі в Ірпені жахливі: водія Mitsubishi звати Альона Корнієнко – у аварії їй пошкодило ноги та грудну клітку. Лікарі намагалися її врятувати, але це не вдалося, – маємо підтвердження від співробітниці “швидкої” та знайомих, що Альона померла в лікарні.

У неї залишилося двоє маленьких дітей. Раніше поширювали номер її картки Приват: 5168 7573 4108 4236 Альона Корнієнко – не факт, що вона все ще працює. Але родина точно потребує підтримки”.

Крім того, пані Михайлина, як і до того багато місцевих жителів, наголосила на тому, що всі ми потребуємо безпеки на цій трасі, де точно бракує відбійників між смугами та освітлення в темний час доби.

Читайте ще:  Президент України призначив нового голову Обухівської районної адміністрації

Розділи: Головне, Ірпінь, Новини

А поделиться?