Понад сотню вчителів захворіли на коронавірус у столиці, – Віталій Кличко

16 сентября, 2020 19:16У Києві на двотижневий карантин закрились чотири заклади освіти.

З понеділка навчання в Києві розпочалось відповідно до умов «помаранчевої» зони, тобто у змішаному та очному форматах.

У порівнянні з минулим тижнем, кількість учнів та вчителів хворих на коронавірус, зросла. Але мер столиці Віталій Кличко під час сьогоднішнього пресбрифінгу запевнив, що ситуація в місті під контролем:

Ми контролюємо ситуацію. І там, де виявляють хворих дітей чи педагогів, класи або школи відправляються на дистанційне навчання. Через випадки захворювання на COVID-19 серед педагогів на карантин закрились чотири столичні школи: в Оболонському, Дарницькому та Голосіївському районах.

Він також додав, що у 90 школах столиці на дистанційне навчання перевели загалом 188 класів, де є хворі учні. Через виявлені випадки захворювання на COVID-19, у Києві на карантин тимчасово закрились 4 групи дитсадочків в Дарницькому та Подільському районах.

Загалом у столиці працює 561 комунальний дитсадок. В інших закладах тривають планові ремонти. Три садочки, що були на карантині, відновили свою роботу. Наповнюваність дітей у садках сьогодні складає майже 51%, – підсумував Віталій Кличко.

Станом на сьогодні 108 педагогів та 207 школярів Києва захворіли на коронавірус. 

Кабмін дозволив школам та дитсадкам працювати в «червоних зонах»

У Києві вчителі носитимуть захисні щитки – їх вже закуповує освітянська профспілка

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов’язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.