Польща йде на допомогу «Укравтодору»Польська фірма буде обслуговувати дороги Київщини.

Київське обласне управління «Укравтодору» замовило польській компанії GNOM SpZoo експлуатаційне утримання автодоріг державного значення на 234,81 мільйон гривень, повідомляє Національний Промисловий Портал .

Така інформація розміщена в системі ProZorro. У поточному році польській фірмі замовили утримання 283 кілометрів міжнародних трас Київської області.

Зокрема, мова йде про М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі; М-03 Київ-Харків — КПП «Довжанський»; М-06 Київ-Чоп; М-07 Київ-Ковель-Ягодин у межах Київської області.

Компанія повинна забезпечити холодне фрезерування, влаштування асфальтобетонного покриття, очищення доріг від снігу та сміття, обробку протиожеледними матеріалами, нанесення розмітки тощо.

Як уточнили в «Укравтодорі», для зимового утримання буде залучено 35 одиниць спеціальної дорожньої техніки — це багатофункціональні спеціалізовані автомобілі компанії МАN. Автомобілі обладнані відвалами: переднім — шириною 5,5 м, і бічним — 2,5 метра з можливістю здійснення очищення проїзної частини як зліва так і справа.

Гарантійний термін на дорожню розмітку полімерною стрічкою становить 5 років, пластиком — 3 роки, фарбою — півроку, а на інші послуги з експлуатаційного утримання — 1 рік.

Ціна угоди виявилася на 1% нижче очікуваної вартості закупівлі в 237,26 млн гривень.

А поделиться?