Польща йде на допомогу «Укравтодору»

Февраль 14, 2019 19:16Польська фірма буде обслуговувати дороги Київщини.

Київське обласне управління «Укравтодору» замовило польській компанії GNOM SpZoo експлуатаційне утримання автодоріг державного значення на 234,81 мільйон гривень, повідомляє Національний Промисловий Портал .

Така інформація розміщена в системі ProZorro. У поточному році польській фірмі замовили утримання 283 кілометрів міжнародних трас Київської області.

Зокрема, мова йде про М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі; М-03 Київ-Харків — КПП «Довжанський»; М-06 Київ-Чоп; М-07 Київ-Ковель-Ягодин у межах Київської області.

Компанія повинна забезпечити холодне фрезерування, влаштування асфальтобетонного покриття, очищення доріг від снігу та сміття, обробку протиожеледними матеріалами, нанесення розмітки тощо.

Як уточнили в «Укравтодорі», для зимового утримання буде залучено 35 одиниць спеціальної дорожньої техніки — це багатофункціональні спеціалізовані автомобілі компанії МАN. Автомобілі обладнані відвалами: переднім — шириною 5,5 м, і бічним — 2,5 метра з можливістю здійснення очищення проїзної частини як зліва так і справа.

Гарантійний термін на дорожню розмітку полімерною стрічкою становить 5 років, пластиком — 3 роки, фарбою — півроку, а на інші послуги з експлуатаційного утримання — 1 рік.

Ціна угоди виявилася на 1% нижче очікуваної вартості закупівлі в 237,26 млн гривень.