Поліція роздягала та принижувала жінок перед можливим допитом Порошенка – журналістПеред очікуваним прибуттям президента Петра Порошенка до Оболонського райсуду Києва для свідчення у справі про держзраду свого попередника Віктора Януковича правоохоронці змушували всіх жінок розстібати верхній одяг – ігноруючи при цьому чоловіків, передає кореспондент UA1.

Таким чином, за інформацією Страна.ua, силовики намагались виявити активісток руху Femen, які могли вдатись до спроб потрапити на засідання, при чому, що характерно, домоглись свого – «Була виявлена активістка Femen, яку забрали до райвідділу поліції».

Крім того, наголошується, перевірки жінок продовжились і на 5 поверсі суду, а перед входом до самого залу їх оглядали ще раз.

Своєю чергою, журналіст Радіо Свобода Валерія Єгошина заявила на своїй сторінці в Facebook про сексистські висловлюванн правоохоронців на адресу жінок під час обшуків – за її словами, на питання, чому вони не оглядають чоловіків, силовики відповіли: «У жіночого роду є такий предмет як дві цицьки».

А поделиться?