Поліція прокоментувала демонтаж кавобуса на Подолі у Києві

Март 11, 2018 16:32МАФи на Подолі демонтували працівники КП «Благоустрій»Поліція Києва сповістила, що демонтаж відомого кавобуса на Подолі проводився співробітниками КП «Київблагоустрій», які мали необхідні документи. Відповідне повідомлення розміщене відділом комунікації поліції Києва. Там пояснили, що 10 березня ввечері до чергової частини Подільського управління поліції надійшло повідомлення про те, що

Демонтаж кавобуса на Контрактові площі

Поліція Києва сповістила, що демонтаж відомого кавобуса на Подолі проводився співробітниками КП «Київблагоустрій», які мали необхідні документи. Відповідне повідомлення розміщене відділом комунікації поліції Києва.

Там пояснили, що 10 березня ввечері до чергової частини Подільського управління поліції надійшло повідомлення про те, що невідомі зносять малі архітектурні форми на Контрактовій площі.

На місце інциденту відразу прибули екіпажі патрульних. Подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Подільського управління поліції.

Правоохоронці з’ясували, що МАФи демонтували працівники КП «Благоустрій», згідно із приписом Київської міської державної адміністрації. Заяв щодо крадіжок на місці події майна або товарів до правоохоронців не надходило.

Нагадаємо, у суботу, 10 березня, у Києві було демонтовано відому кав’ярню — кавобус. Культова кав’ярня була розташована на Подолі, на Контрактовій площі.