Поліція посилила патрулювання селища ГлевахаТепер вулиці населеного пункту пильнуватимуть не лише звичайні наряди поліції, а й цілий мікроавтобус підрозділу «Миротворець».

Після кількох нападів банди на місцевих перехожих та трьох жорстоких побиттів поліція нарешті посилила патрулювання селища Глеваха під Києвом. Мало який патруль доїжджав раніше до селища Глеваха, а тепер аж дві машини – вулиці населеного пункту пильнуватимуть не лише звичайні наряди поліції, а й цілий мікроавтобус підрозділу «Миротворець».

Мешканці засилля поліції вже помітили, але у безпеці себе поки що не відчувають. Обласна поліція заворушилась, бо резонанс створила преса, переконані жителі Глевахи. До моменту до побиття у селищі зовсім не було машин.

Зловмисники з Глевахи все ще на волі

Причина активності поліції – пошук банди, яка у новорічну ніч побила студента. Хлопець потрапив до лікарні із струсом мозку та переломами, днями йому стало гірше.

Постраждалі у ефективність поліції не вірять, більше того, нападники знову їм погрожують та спокійно ходять містом. Поліція вважає, що у Глевасі орудує одразу дві банди. Місцеві не згодні: усі один одного знають, кажуть, це одна компанія. І хоч постраждалі все ще лежать у лікарнях, злочинців досі не знайдено.

Подробиці розслідування розкаже Спецкор на 2+2!

Поширити в соціальних мережах:

А поделиться?