Поліція перекваліфікувала справу про смерть бізнесмена в маєтку Кожари на умисне вбивство

Февраль 22, 2020 23:16Правоохоронці оперують доказами, однак не розголошують їх.

Національна поліція за погодженням із прокуратурою перекваліфікувала розпочате кримінальне провадження за фактом загибелі чоловіка в селі Чайки Києва-Святошинського району. Напередодні там у маєтку міністра закордонних справ в уряді Миколи Азарова Леоніда Кожари знайшли тіло бізнесмена Сергія Старицького, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Колишній голова правління телеканалу «Інтер» завітав до Кожари увечері, в будинку також була присутня жінка – дружина господаря. Правоохоронці встановили, що всі троє вживали алкогольні напої, а згодом нібито розійшлися по різних кімнатах, після чого з кімнати Старицького пролунав звук пострілу. Гість загинув миттєво від вогнепального поранення голови.

Відео

У маєтку ексглави МЗС Леоніда Кожари знайшли тіло застреленого чоловіка

У будинку колишнього глави МЗС Леоніда Кожари виявили тіло застреленого чоловіка. За інформацією ЗМІ, це ексголова правління телеканалу «Інтер», 56-річний киянин Сергій Старицький. У гості до політика в селі Чайки у Київській області він прийшов напередодні ввечері.    

Правоохоронці провели допити свідків і призначили судово-медичну, комплексну молекулярно-генетичну, дактилоскопичну, балістичну та хімічну експертизи. Перша кваліфікація справи, як самогубство, про що говорила дружина Кожари, нині поставлена під сумнів.

Читайте також:

Під Києвом у будинку міністра уряду Азарова застрелився бізнесмен – ЗМІ

«На цей час правоохоронці отримали дані, які дають підстави припускати, що чоловік міг не сам покінчити із життям. А відтак за погодженням із прокуратурою кримінальне провадження перекваліфіковано із самогубства на умисне вбивство – ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України», — офіційно повідомили з поліції Київської області.

Раніше про те, що справу не слід кваліфікувати, як суїцид, заявив друг загиблого Володимир Костерин. За його словами, є інформація, що постріл було здійснено з відстані 3-5 метрів. На місці трагедії знайшли пістолет марки Jericho 941 PSL, набої та гільзу. Зброя зареєстрована на власника будинку – колишнього міністра Кожару.