Погоріла церквушка УПЦ МП у Києві

12 марта, 2018 09:48«Пекельний» вогонь

В Оболонському районі Києва в пожежі істотно постраждала церква Московського патріархату.

Пожежа у храмі Перображенія, який знаходиться біля протитуберкульозного диспансеру №1 в Оболонському районі Києва, сталася в ніч на 10 березня.

Про це повідомляє Київська митрополія УПЦ МП. Там вважають, що пожежа виникла через підпал.

«Невідомі розбили вікно, залили всередину горючу суміш і підпалили храм», – йдеться в повідомленні.

У храмі потрібен ремонт.

© 2001-2018 SVOBODA.FMПри будь-якому використанні матеріалів гіперпосилання на SVOBODA.FM є обов’язковим. Передрук в газетах і електронних ЗМІ — виключно за наявності письмової угоди з Редакцією!Редакція може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст републікованих матеріалів. / Редакція / Проект*PR, *Імідж, *Позиція — іміджеві публікації, які не є позицією редакції.

Тел. у Чернігові: 974-974, +380 462 931-931 (Viber); у Києві: 232-79-79; у Нью-Йорку: +1 (914) 495-1181.E-mail редакції: news@svoboda.fmSVOBODA.FM на Telegram, Facebook, Twitter, Instagram (NEW)

Зателефонувати

ШАНОВНІ КОМЕНТАТОРИ! Редакція веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

Новини Чернігова, інтернет газета, все про Чернігів: політика, економіка, культура, спорт, кримінал, ІТ. Чернігів фото, Чернигов новости