Підписи зібрали. Депутати Київоблради вимагають позачергової сесії

19 апреля, 2021 16:48Про це йдеться у відповідному зверненні, зареєстрованому сьогодні у секретаріаті ради, повідомляє пресслужба Європейської солідарності.

Звернення підписали депутати фракцій «Європейської Солідарності», «За майбутнє» та «Слуги народу». Загалом вимогу підтримали 56 депутатів. Як йдеться в документі, закон про місцеве самоврядування передбачає, що голова зобов’язаний скликати засідання у разі, якщо таку пропозицію підтримує третина депутатського складу.

«Сподіваюся, що нинішнє керівництво не проігнорує думку двох третин депутатського корпусу і нарешті скличе засідання ради. За цих півроку, коли рада фактично не працювала, зібралося багато невідкладних питань», – заявив голова фракції «Європейської Солідарності» в Київській обласній раді Георгій Цагареішвілі.

Він також закликав колег-депутатів, які ще не підписали звернення, долучатися до ініціативи.

Раніше, 8 квітня, 8 квітня відбулося позачергове засідання Київради, яке вперше пройшло в онлайн-режимі. Причина такого формату – стрімке поширення коронавірусу у Києві та включення міста до «червоної зони».

В «ЄС» пообіцяли вимагати звіт від КМДА щодо підготовки тендерних процедур для закупівлі вакцини та інших заходів, які планує місто для протистояння пандемії коронавірусу на найближчому пленарному засіданні.

Інші питання, що розглядались, стосувались підтримки бізнесу під час карантину – розширення пільг та надання кредитів під 0,01%. Також, депутати прийняли звернення до Кабміну та МОЗ щодо використання бази відомчих лікарень для лікування хворих на COVID-19.