Підозрюваний у вбивстві Ірини Ноздровської відмовився від свідченьПідозрюваний у вбивстві Ірини Ноздровської Юрій Россошанський відмовився від свідчень та подав апеляцію. Фото — Громадське

Підозрюваний у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської Юрій Россошанський відмовився від своїх свідчень.

Раніше Россошанський зізнавався у вбивстві Ноздровской і стверджував, що тиску з боку співробітників поліції не було. Тепер же його адвокати заявляють: тиск був, і Юрій себе обмовив. Про це стало відомо з апеляційної скарги Росошанського.

«Адвокати Россошанського дійсно написали в апеляційній скарзі, що їхній підзахисний себе обмовив. Вони пояснюють це тим, що співробітники поліції нібито три дні не давали Россошанському спати. При цьому посилаються на конвенцію, в якій сказано, якщо людина не спить більше двох днів, вона здатна до самообмови. Така версія з’явилася вперше, раніше подібних заяв від Россошанського звучало», — повідомив адвокат сім’ї Ірини Ноздровскої Анатолій Худяков, передають «Факти».

Апеляційну скаргу Россошанського мали розглядати 17 січня. Проте суд перенесли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство Ноздровської: у Россошанського міг бути спільник

«Як пояснили в СІЗО, Россошанський не зміг вийти на зв’язок в режимі відеоконференції, тому що перебував в якомусь управлінні, де проводилися слідчі дії. При цьому адвокати Россошанського знаходилися в залі суду. Не виключено, що все це не просто так. Можливо, поліція, ознайомившись з текстом апеляції Россошанського, взяла час на те, щоб підготуватися. Але це всього лише мої припущення», — додав Худяков.

Засідання апеляційного суду відбудеться сьогодні, 18 січня.

Доказова база, яку зібрали співробітники Національної поліції і пред’явили для подання до суду щодо вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської, є незаперечною і не викликає ніяких сумнівів. Про це повідомив Зорян Шкіряк, радник міністра внутрішніх справ України.

×

А поделиться?