Під Офісом Президента — акція «Імпічмент Коломойському»

Сентябрь 20, 2019 19:32Під Офісом Президента України у Києві проходить акція «Імпічмент Коломойському».

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, участь в ній беруть кілька десятків осіб.

Учасники акції тримають державні прапори та прапори політпартії «Демократична сокира», плакати з написами «Бабушку на родину» , «FBI + Беня. Поможем им встретиться», тощо.

Активісти вимагають від Президента України Володимира Зеленського позбавити Коломойського впливу на українську політику.

«Ми вважаємо, що Коломойського забагато. Треба не просто забирати в нього паспорт. Це тільки для початку. Треба забирати Коломойського з держави у макросенсі», — сказав голова політичної партії «Демократична сокира» Ігор Щедрин.

Читайте також: У Штатах застерегли Зеленського від компромісів із Коломойським

Один із засновників партії «Демократична сокира» Юрій Гудименко зазначив, що інформацію про наявність у Коломойського громадянств інших держав вони передали у Державну міграційну службу.

Під Офісом Президента проходить акція “Імпічмент Коломойському” / Фото: Павло Багмут. Укрінформ

«А далі вони (ДМС — ред.) передають цю заяву до спеціальної комісії при Президентові України, а підписати цю історію повинен сам Президент Зеленський», — зазначив Гудименко.

Він додав, що учасники акції вимагають від Зеленського взяти під контроль цю ситуацію і зробити так, щоб процес розгляду заяви не затягувався.

Наразі ситуація під Офісом Президента спокійна, на місці працюють кілька поліцейських та поліція діалогу.