Під КМДА активісти вимагали повернути кінопокази в кінотеатрі «Київ»

7 ноября, 2019 18:33Фото: 44.ua

Сьомого листопада під будівлею КМДА на Хрещатику кількадесят активістів провели акцію протесту, вимагаючи відновити діяльність кінотеатру «Київ».

«Нам обіцяли зберегти фестивальний й артхаусний репертуар «Києва» при сплаті неможливих для такого формату двох мільйонів гривень місячної оренди. Будь-яку критику відбивали аргументом поповнення міського бюджету. Минає п’ятий місяць від дня закриття кінотеатру – ні кіно, ні грошей, ні концепції розвитку від нового орендаря мережі “Сінема-Сіті”», – йдеться в заяві організаторів акції.

Під час акції мітингувальники вимагали, щоб до них вийшов заступник голови КМДА Володимир Слончак і пояснив, що буде далі з кінотеатром, повідомляє 44.ua.

Фото: Катерина Бабич, facebook.com/chvolen

Нагадаємо, на початку року місто відмовилося подовжувати оренду компанії «КЦ “Кінотеатр Київ”», аргументуючи тим, що орендар платить замалу суму – 47 тисяч гривень на місяць.

У квітні було проведено конкурс, в якому перемогла компанія «Сінема-Центр», яка запропонувала сплачувати 2,1 мільйона гривень на місяць. У травні КМДА підписала з новим орендарем договір. За умовами, орендар має продовжити співпрацю з фестивалями і продовжувати покази артхаусного кіно.

У вересні у КМДА запропонували зменшити оренду для «Сінема Сіті» майже вчетверо. Це пояснили потребою профінансувати капітальний ремонт із поступовим поверненням коштів.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.