Під Києвом озброєні «тітушки» побилися з копами (відео)

Сентябрь 25, 2018 14:48Поділитися на Facebook

Твітнути

Фото: vesti-ukr.com

Вирубка лісів – це не тільки ознака системної корупції, але байдуже ставлення до майбутнього України.

У Бучі під Києвом вирубка лісу закінчилася стріляниною і бійкою. Про це повідомили «Вісті».

Очевидець Юрій Єрмолаєв розповів, що вранці 25 вересня невідомі почали рубати унікальні для Бучі дерева – дуби і граби, яким вже по кілька сотень років.

Жителі Бучі спробували зупинити незаконну вирубку дерев. Між місцевими жителями і особами, які вирубують ліс, стався конфлікт. На допомогу рубачами лісу прибутку «тітушки», які, захищаючи незаконну вирубку лісу, побилися з місцевими жителями і поліцейськими, які прибули за викликом на місце НП.

Як стверджує Єрмолаєв, з боку «тітушек» був чути постріл. Після чергової сутички з місцевими жителями і поліцією «тітушки» кинулися бігти.

Мешканка Бучі Наталія Смаль, яка, забравшись на паркан, щоб сфотографувати масштаби вирубки, повідомила, що її мало не поранили: «Чую крик: «Зніми її!» Там хлопці були з закритими обличчями. У одного в руках блиснуло щось чорне, як зброя. У мене під ногами щось почало вибухати і диміти «.

Як повідомив спікер прес-служби поліції Київської області Микола Жукович, правоохоронцям вдалося затримати 18 «тітушек», іншим порушникам вдалося втекти.

За попередніми даними, зловмисники встигли знищити близько 30 дерев.

Замголови Бучі Тарас Шаправський заявив, що «Бучазеленбуду» належить з’ясувати точну кількість вирубаних насаджень і масштаби завданих збитків.

Місцева активістка Аліна Лизунова повідомила, що ділянка, де знищили вікові дерева, орендує ТОВ «Комфорт ЛТД». Інвестор – відомий ірпінський забудовник – компанія «Орлан Інвест-груп».

Як раніше повідомляли Today UA, в Україні за контрабанду лісу ввели кримінальну відповідальність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.