Під Києвом на замовлення вбили матір і доньку

Август 20, 2019 23:56Життя двох людей було оцінене в 50 тисяч доларів.

У суботу, 17 серпня, дорогою з Броварів до Києва зникли 53-річна Надія Головач і її 31-річна донька Юлія Зайковська. Як повідомила у соцмережах речниця генерального прокурора України Лариса Сарган, обох жінок убили.

Вбивство двох жінок, які два дні тому пропали під Києвом, розкрито. Підозрювані у вбивстві затримані Прокуратурою Київської області спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області та слідчими ГУ НП в Київській області затримано 4 підозрюваних в організаціі та виконанні замовного вбивства двох жінок. Як з‘ясовано, колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові спори щодо поділу майна після розлучення, переслідуючи корисну мету, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини та її доньки, діючи у змові зі своєю третьою дружиною, замовив та проплатив вбиство потерпілої та її доньки, скориставшись для цього послугами раніше судомого за умисні вбиства. Життя двох осіб замовники оцінили у $50тис! Усіх причетних до резонансного злочину щойно затримано. *** Нагадаю, мова йде про матір – 53-річну Надію Головач та її 31-річну доньку Юлію Зайковську. Жінки виїхали в суботу, 17 серпня, з міста Бровари у напрямку до Києва і пропали.

Опубліковано Ларисою Сарган Вівторок, 20 серпня 2019 р.

Замовником злочину виступив колишній чоловік Надії Головач, який у суді сперечається за майно після розлучення. Зі слів Сарган, чоловік діяв у змові з теперішньою дружиною. «Замовив та проплатив вбиство потерпілої та її доньки, скориставшись для цього послугами раніше судимого за умисні вбиства. Життя двох осіб замовники оцінили у $ 50 тисяч», — заявила речниця керівника ГПУ.

Читайте також:

Поліція затримала ймовірного замовника вбивства учасника АТО «Сармата»

Правоохоронці затримали чотирьох підозрюваних в організаціі та виконанні замовного вбивства. На них чекає обрання запобіжного заходу. Зі слів Сарган, у цій справі затримано всіх фігурантів. Допомогу прокуратурі та поліції надавали також працівники СБУ.

Днями в Запоріжжі майор поліції замовив вбивство чоловіка. Співробітники Служби безпеки України запобігли замовному вбивству та затримали організатора.

ВідеоУ Харкові оперативники імітували убивство чиновника, аби викрити його замовницю

Для цього навіть відзняли відео і виклали його в Інтернет. Виявилось, колишня теща чоловіка підшукала виконавця розправи. Вимогою було, аби смерть екс-зятя була ніби природньою, наприклад, через зупинку серця. За це жінка готова була віддати 10 тисяч доларів.