Під Києвом мешканці Ірпеня та Бучі перекрили трасу, вимагаючи зупинити забудову

17 мая, 2021 16:32Під Києвом мешканці двох міст-сателітів Ірпеня та Бучі перекрили трасу міжнародного значення М-07 (більш відома як «Варшавка»), вимагаючи зупинити тотальну забудову цих населених пунктів, яка загрожує масштабною вирубки лісів.

Як повідомили в телеграм-каналі «Київ. Оперативний», на місці присутні співробітники поліції. Однак правоохоронці тільки спостерігали за мітингом і не втручались у події.

опис:

джерело:

Alt:

У свою чергу ексдепутат Ірпінської міськради Лаврентій Кухалейшвілі розповів, що мета акції звернути увагу влади до проблеми знищення останніх зелених зон і тотальної висотної забудови.

За його словами, через це страждає інфраструктура: жителі Ірпеня відчувають нестачу в дитячих садах, школах, дороги страждають від перевантажень через постійні затори.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, в Пущі-Водиці на ділянці площею в 21 га йде масова вирубка дерев для будівництва тут житлового кварталу. Тут вже вирізали цілу просіку дубового гаю. У працівників при собі є лише акт обстеження зелених насаджень від «Київзеленбуду». За словами колишнього народного депутата Ігоря Луценка, ця вирубка може стати наймасовішою за останні 15 років.