Під Києвом маршрутка зіткнулася з авто, в салоні якого перебувала маленька дитина

11 ноября, 2019 13:32Серед гостей з’їзду політичної партії «Слуга народу» був громадський діяч і журналіст, учасник АТО Олег Афанасьєв.

На форумі він зустрівся з депутатами Верховної Ради, поспілкувався з представниками Державної митної служби, обговорив можливі шляхи реформування судової влади з її представниками. За словами Олега Афанасьєва, проблеми чесного ведення бізнесу, корумпованість суддів виходять на перший план.

— Не дивлячись на численні скарги до Вищої Ради правосуддя, непорядні судді як і раніше проходять кваліфікаційні комісії, — сказав ASPI Олег Афанасьєв. — Я бачу це, оскільки є членом організації, що здійснює антикорупційну експертизу влади — Народної Ради протидії корупції. Така ситуація не відповідає головній меті судової реформи — привести судочинство України до європейських стандартів, оновити кадровий склад судової системи, забезпечити антикорупційний контроль, спростити судову систему для громадян і відновити довіру суспільства до судів.

Олег Афанасьєв переконаний, що не партійними з’їздами вирішується питання корупції і виходу з економічної кризи. «Цим повинен займатися Кабінет міністрів, в уряду має бути програма дій, тому що антикорупційних та антикризових організацій у нас багато, а відповідати в результаті нікому», — сказав антикорупціонер.

Крім того, в розмові з ASPI Олег Афанасьєв зазначив, що крім набору пільг, «соціального пакета, як в Америці і Британії», ветерани бойових дій на сході України потребують індивідуального підходу до вирішення своїх проблем.

— Хто залишився без рук, без ніг — потребує протез, передусім. Усім іншим потрібно надавати соціальну допомогу. Починаючи житловим питанням і закінчуючи забезпеченням медичною страховкою, а паралельно, звичайно, різного роду навчання, щоб ветерани мали можливість опанувати нову спеціальність», — сказав Афанасьєв.

Громадський діяч підкреслив, що домовився про спільне співробітництво у вирішенні цих питань з депутатами Верховної Ради, і бачить у цьому безсумнівний плюс нової влади.