Під Києвом чиновник зніс журналістів джипом, щоб не відповідати на питання

14 ноября, 2019 12:08На Київщині кілька журналістів нанесли візит Миколі Гуральнику, голові сільської ради села Дударків Бориспільського району. Їх цікавили питання корупції. Однак замість відповідей вони отримали «поїздку» на капоті автомобіля чиновника, повідомляє ТСН, посилаючись на свідчення очевидців.

Як повідомляється, чиновник був явно не в дусі спілкуватися з журналістами. Не довго думаючи, він сів за кермо свого авто і натиснув на педаль газу. Журналісти раптово опинилися спочатку на капоті джипа, а потім – на сусідній вулиці.

Пригальмувати «шановний» Гуральник вирішив тільки тоді, коли один з представників ЗМІ, перебуваючи на капоті джипа, розбив йому лобове скло.

Один з постраждалих журналістів, Артем Квашин, розповів, що з проханням про інтерв’ю з чиновником в сільраду звернулися заздалегідь, але знімальній групі відмовили. Тоді вони вирішили приїхати до нього на прийом.

Популярні новини зараз

Показати ще

За словами Квашина, опинившись на капоті, він думав, що Гуральник скоро загальмує, але той тільки набирав швидкість. Так він проїхав з сотню метрів, поки не вдарив по склу і воно не розбилося.

Дії голови сільради розслідують правоохоронці.

Нагадаємо, загибель підлітка в Прилуках обросла містичними деталями: поховали не повністю, з тіла зникли…

Також Знай.uа писав, що на Чернігівщині зарізали і кинули на рейки школяра: під підозрою діти київських чиновників.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що підлітка жорстоко вбили в Прилуках, придумавши банальну відмовку: поліцейську ділянку у вогні, народний гнів потрапив на відео.