Під Генпрокуратурою відбувається акція проти зоозахисників (ФОТО)

Май 27, 2019 11:1627 травня 2019, 11:57

78

Глава українського парламенту Андрій Парубій, на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок, 27 травня, зажадав оприлюднити стенограму і відеозапис консультацій голів фракцій парламенту з президентом України Володимиром Зеленським.

«Я дав офіційний запит… щоб ця стенограма була передана всім учасникам зустрічі, оскільки ми обговорювали не приватні моменти – ми проводили консультації, передбачені Конституцією, і я сподіваюся, що в найближчі дні на мій запит – і я впевнений, що це буде підтримано усіма головами фракцій – щоб суспільство могло бачити, як проходили переговори», — сказав Парубій на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок.

Як передають журналісти з Верховної ради Андрій Парубій заявив, що представник президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук допустив неточність у своєму коментарі, розміщеному на сайті глави Української держави про зустріч президента з керівниками фракцій.

«На сайті президента був розміщений ваш коментар щодо консультацій президента з головами фракцій. Я процитую: «Учасники зустрічі погодили компромісне рішення підтримати зміни до чинного закону, які скасують мажоритарну систему і зменшать прохідний бар’єр. На жаль, ця цитата використана для того, щоб в черговий раз дискредитувати український парламент», — сказав Парубій.

Спікер додав: «Заявляю, що ніякого компромісу, а тим більше, консенсусу не було досягнуто щодо закритих списків…. Прошу надалі не дискредитувати найвищий законодавчий орган України та голів фракцій», — підкреслив він.

Парубій нагадав, що під час зустрічі велася і відеофіксація, і стенограма.

Як повідомлялося, Андрій Парубій повідомив, що 30 травня, в четвер, Верховна рада розгляне блок аграрної політики, а також питання про відставку Кабінету міністрів України.