Під час обшуків у київського забудовника працівники намагалися спалити та залити водою документи. ТСН отримала відео

Ноябрь 2, 2019 04:24Мова може йти про розкрадання мільярду бюджетниз коштів.

ТСН із власних джерел отримала відео з учорашніх обшуків в офісі будівельної кампанії, яку пов’язують з нардепом Вадимом Столаром  і київським бізнесменом Денисом Комарницьким.

До приміщення напередодні навідалися співробітники СБУ. 

Прізвище Комарницького фігурує в справі про розкрадання бюджетних коштів КМДА. Під час обшуку між собою правоохоронці говорили про суму близько мільярда гривень збитків.

Щоправда, вивчити документи слідчим вдасться не всі: частину з них напередодні намагалися порізати, а частину — спалити та залити водою.

Нагадаємо, в офісах київської будівельної компанії намагалися викинути з вікна ноутбук та телефон і палили якісь папери – так в омпанії зустрічали працівників СБУ, які прийшли з обшуком. У будівлі в центрі Києва розташовані офіси двох відомих киян, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. Це нардеп Вадим Столар, якого називали столичним сірим кардиналом, і бізнесмен Денис Комарницький, прізвище якого фігурує в справі розкрадання бюджетних коштів КМДА.  

Відео

Пошматовані документи та задимлене приміщення. Відео обшуків в офісі Столара і Комарницького

ТСН із власних джерел отримала відео із нещодавніх обшуків у офісі нардепа Вадима Столара, якого називають столичним сірим кардиналом, і київського бізнесмена Дениса Комарницького. До офісу напередодні навідались співробітники СБУ. Під час обшуку між собою правоохоронці говорили про суму у близько мільярда гривень збитків.