Перші регулярні авіарейси між Україною та Чорногорією розпочнуться з 1 грудняРегулярне авіасполучення між Україною та Чорногорією за напрямком Київ-Подгориця розпочнеться з 1 грудня.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу посольства України в Чорногорії, це було офіційно підтверджено під час зустрічі тимчасової повіреної України в Чорногорії Наталії Фіялко та консула України в Чорногорії Михайла Шматова з виконавчим директором аеропортів Чорногорії Даніло Орландічем.

«Польоти здійснюватиме авіакомпанія «Windrose», на сайті якої вже можна купити квитки», — йдеться у повідомленні.

Українські дипломати вважають, що наявність прямих рейсів сприятиме розвитку Чорногорії як зимової туристичної дестинації, а також полегшить розвиток культурної та економічної співпраці між нашими країнами.

Авіапідприємства можуть дати державі до 120 мільярдів податків наступні 10 років — експерт

Як зазначається на вебресурсі МЗС «Поради подорожуючим», тимчсовий в’їзд у Чорногорію дозволений без обмежень резидентам України (громадянам України та іноземцям з посвідкою на проживання в Україні), які проживають, або останні 15 днів до моменту в’їзду в Чорногорію перебували в Україні або іншій країні “зеленого” списку Чорногорії.